گروه وکلای بین المللی دفاع یاران

مرکز مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی

کیفری

دعاوی کیفری :

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت با بهره‌گیری از وکلای مجرب و متخصص خدمات ویژه خود را در قالب قبول وکالت و همچنین ارائه مشاوره‌های حقوقی در خصوص کلیه دعاوی کیفری و دفاع از اتهام‌ها ارائه می دهد.

 

خدمات دعاوی کیفری به شرح زیر اعلام می‌دارد :
  • دعاوی کیفری شامل :‌ صدور چک بلامحل، خیانت در امانت ، کلاهبرداری ، تخریب ، مزاحمت ، سرقت ، جرائم رایانه‌ای و سایر جرایم و اتهامات کیفری و …
  • جرایم علیه اشخاص از قبیل : قتل ، قتل غیر عمد ، ضرب و شتم ، ضرب و جرح ، تجاوز به عنف و امور مربوط به تصادفات و اخذ دیه جراحات ناشی از تصادفات رانندگی و همچنین قبول پرونده‌های اخذ دیه افراد فوت شده در تصادفات و اتفاقات رانندگی.
  • جرایم علیه امنیت و پرونده‌های جعل و استفاده از سند مجعول ، محاربه و اختلاس
  • جرایم علیه خانواده شامل ترک انفاق ، عدم ثبت نکاح ، و سایر جرایم مرتبط

 

 

قبول وکالت در کلیه پرونده‌های دعاوی کیفری شامل ضرب و جرح عمدی و غیر عمدی که پیگیری آن‌ها در دادسراهای محل وقع جرم انجام می‌پذیرد و همچنین ارائه لوایح دفاعی در پرونده‌های ضرب و شتم تا رسیدن به مرحله دیه و ارش توسط وکلای خبره در این مجموعه حقوقی بصورت ویژه انجام می‌پذیرد.

 

 در جرائمی مانند فروش مال غیر و یا جرم تحصیل مال از طریق نامشروع و همچنین پولشویی و اختلاس نیاز به تخصص‌های لازم و پیگیری ویژه توسط حقوقدانان با تجربه در گروه وکلای بین المللی دفاع یاران می‌باشد.

 

به جهت سرعت بخشیدن به روند ارائه شکوائیه‌های تخصصی در امور دعاوی کیفری و پرونده‌های جرائم علیه کودکان و یا سایر پرونده‌های مرتبط با کودکان از یک وکیل خوب و متخصص در این مورد کمک بخواهید.

 در جرائم سرقت اتومبیل و یا سرقت لوازم خودرو و یا خریداران اموال مسروقه همواره نیاز به وکیل پایه یک دادگستری احساس می‌گردد .

 

 طرح شکایت و نگارش شکوائیه در برخی جرائم می‌بایست بصورت فوری و بلادرنگ انجام بپذیرد، زیرا آثار جرم و گاهی شرایط صحنه جرم ممکن است که از بین بروند و در این موارد گاهی نیاز فوری به نظریه پزشکی قانونی و یا بازپرس‌های ویژه در امور جرائم تخصصی می‌باشد و بررسی‌های اولیه در لحظات اولیه صحنه جرم می‌تواند حقیقت و عوامل جرم را برای مقامات انتظامی و قضایی آشکار بسازد و در نهایت صدور رای دادگاه با دلایل و مستندات کافی و سهل‌تر امکان‌پذیر می‌شود.

 

 به جهت دریافت اطلاعات حقوقی در امور دعاوی کیفری می‌توانید بصورت تلفنی مشاوره و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

 

دعاوی کیفری

 

 در بسیاری از نقاط جهان کوچکترین مسائل قانونی و اختلافات را به عهده وکیل اختصاصی خانوادگی و یا وکیل شرکت‌ها و سایر امور تخصصی را به حقوقدانان با تجربه و یا وکلای دادگستری ارجاع می‌دهند.

 

 چرا که هزینه‌‌های حفظ آرامش و همچنین حفظ سرمایه‌های مالی و غیر مالی برای آحاد جامعه تعریف شده است و امیدواریم رجوع به وکیل خوب و مشاور یا حقوقدان و یا متخصص، در جامعه ما هم نهادینه شود و دیگر شاهد حجم عظیم پرونده‌‌ها در قوه قضاییه نباشیم .  

 

گروه وکلای دفاع یاران عدالت دارای وکلای حرفه‌ای در زمینه‌های اختلاس ، پولشویی ، رشوه ، فحاشی ، تهمت  و افتراء ، دعاوی رفع مزاحمت ، اتهامات تصرف عدوانی ، شکایت ممانعت از حق ، درخواست عفو و بخشودگی ، سرقت ادبی ، جرایم سایبری ، قصاص ، دریافت و اجرای حکم جلب ، همچنین در این مجموعه ، وکلای متخصص در امور مربوط به قصور پزشکی یا سایر امور مربوط به جرائم پزشکی بصورت کاملا حرفه‌ای بررسی می‌گردد .

 

پزشکان ، پرستاران و بیماران می‌توانند برای دریافت و آگاهی از حقوق خود با مشاوران ما در ارتباط باشند .

 

برای موفقیت در تمامی این موارد نیاز به یک وکیل متخصص و حرفه‌ای در زمینه‌ی مربوطه نیاز است .

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت به مراجعین و موکلین محترم پیشنهاد می‌نماید اگر به عنوان شاکی یا متهم با هریک از موضوعات کیفری مواجه هستند الزاماً می‌بایست با وکیل و مشاوره‌ی حقوقی متخصص در زمینه‌ امور کیفری، مشاوره تخصصی نمایند .

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت آماده ارائه برترین خدمات خود به مراجعین و موکلین گرامی می‌باشد .

 

 

 

برچسب‌ها :خیانت در امانت ، چک بلامحل ، سرقت ، جعل ، کلاهبرداری ، قتل ، جرح شهود ، بازرسی ، ترک انفاق ، تجاوز به عنف ، ضرب و شتم ، اتهامات کیفری ، وکالت دعاوی

 

 

لوگو-دفاع یاران

همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن:
۴۴۱۰۸۷۲۲-۰۲۱