گروه وکلای بین المللی دفاع یاران

مرکز مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی

هموطنان ساکن شهرستان

 

 خدمات ویژه و انحصاری به هموطنان حاضر در شهرستان‌ها

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت خدمات حقوقی ویژه‌ای را برای دوستان حاضر در شهرستان‌‌ها در نظر گرفته است تمامی خدمات حقوقی این مجموعه حقوقی به شما عزیزان نیز ارائه می‌شود.

 

هموطنان حاضر در تمامی شهرستان‌ها‌ی کشور می‌توانند از خدمات غیر حضوری گروه وکلای دفاع یاران عدالت بهره‌مند شوند. مشاوره تخصصی توسط حرفه‌ای‌ترین وکلای پایه یک دادگستری بوسیله مشاوره‌ی تلفنی / مشاوره مجازی  توسط ایمیل / تلگرام / فیسبوک / اینستاگرام و … ارائه می‌شود .

 

برای انجام امور اداری اعم از شهرداری‌ها و ادارات دارائی و ثبت، نیاز به حضور شخص شما نمی‌باشد، بعد از دریافت وکالت کاری و یا وکالت در انجام امور قضائی، وکلای با تجربه در گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت در سریع‌ترین زمان ممکن پرونده‌‌های شما را مورد بررسی و پیگیری قرار خواهند داد .

 

با عقد قرارداد و وکالت بصورت کلی و یا تنظیم وکالت‌نامه‌های محضری می‌توانید هر گونه انجام امور اداری و بانکی ، حتی مسائل دفاع یا طرح شکایات در ادارات کار و رفاه اجتماعی را به گروه وکلای دفاع یاران عدالت بسپارید .

 

جهت ارسال مدارک و موضوعات و مستندات پرونده‌‌ با گروه وکلای بین المللی دفاع یاران عدالت تماس بگیرید و ارزیابی پرونده‌های ارسالی شما در اولین زمان ممکن به اطلاع خواهد رسید.

 

 

در انجام امور ادارای و قانونی شما، و یا شرکت یا سازمان تحت امرتان سریع‌ترین روش قانونی انتخاب می‌‌شود .

 

با دفاع یاران فاصله‌ای بین ما و شما وجود ندارد .

 

 

دوستان حاضر در شهرستان‌ها می‌توانند خدمات تخصصی و ویژه‌ای را از راه دور دریافت نمایند و از این خدمات بهره‌مند شوند .

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع ‌یاران عدالت دارای برترین وکلای حقوقی در تمامی زمینه‌ها‌ی حقوقی ، کیفری ، خانواده و … خدمات خود را به عزیزان حاضر در تمامی شهرستان‌ها ارائه می‌دهد که این یکی از برترین نقاط قوت این مجموعه می‌باشد .

 

 

جهت بهره‌مندی از خدمات فوق‌العاده این مجموعه حقوقی، همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

 

 

لوگو-دفاع یاران

تلفن:  ۴۴۱۰۸۷۲۲-۰۲۱