گروه وکلای بین المللی دفاع یاران

مرکز مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی

مهاجرت

مهاجرت :

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت در حال حاضر جزء تخصصی‌ترین گرو‌ه‌های مشاوره حقوقی کشور در زمینه‌ مهاجرتی و دریافت ویزای اقامتی قانونی می‌باشد.

 

گروه حقوقی بین‌المللی دفاع یاران عدالت آماده ارائه برترین خدمات و به روزترین خدمات مشاوره‌ای در امور مهاجرتی و ارائه خدمات در تمامی زمینه‌های مهاجرت ، اعم از مهاجرت تحصیلی ، شغلی ،  ازدواج ،  سرمایه‌گذاری ، انفرادی یا دسته جمعی و … می‌باشد.

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت با همراهی وکلای حرفه‌ای و متخصص در امور قانونی مهاجرتی ، خدمات ویژه‌ی خود را به مراجعین محترم ارائه می‌دهد. جهت دریافت مشاوره‌ی حضوری و غیر حضوری در زمینه‌های مربوط به مهاجرت با متخصصین ما در تماس باشید .

 

همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت ثبت رسمی شرکت در کشور‌های اروپایی و به تبع آن دریافت اقامت برای خود و خانواده محترمتان از مجموعه حقوقی دفاع یاران عدالت، مشاوره تخصصی دریافت نمایید .

 

گروه وکلای دفاع یاران عدالت با بهره‌گیری از حقوقدانان و وکلای مجرب و حرفه‌ای، توانایی ارائه خدمات ویژه‌ای به مراجعین محترم در زمینه مهاجرت و سرمایه‌گذاری ، اقامت قانونی و تحصیل در خارج از کشور را دارد.

 

تمامی هموطنان در خارج از کشور و شهرستان‌ها نیز می‌توانند از این خدمات تخصصی و ویژه بهره‌مند گردند.

 

گروه وکلای دفاع یاران عدالت در تمامی زمینه‌های مهاجرتی بصورت قانونی ، حقوقدانان و وکلای مرتبط با نیاز شما را در اختیارتان قرار می‌دهد تا از مشاوره‌ی حقوقی مشاوران ما بهره‌مند گردید .

 

 

سایر خدمات بین‌المللی گروه وکلای دفاع یاران عدالت :

 

 

مشاوره دریافت بورس تحصیلات تکمیلی (تحصیل رایگان – نیمه رایگان )

مشاوره دریافت ویزای کار در کشور‌های آسیایی و اروپایی

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در اسپانیا

دریافت ویزای تحصیلی سریع در اسپانیا

کلیه خدمات اداری، دولتی و خصوصی در آلمان

مشاوره در تبادلات مالی (یورو، دلار، ریال)

 

 

 

برچسب ها :  ویزای تحصیلی ، سرمایه گذاری ، ویزای کار ، مهاجرت ، مهاجرت ازدواج  ، تحصیل در اروپا ، قوانین مهاجرتی

 

 

 

 

 

 

لوگو-دفاع یاران

همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن:
۴۴۱۰۸۷۲۲-۰۲۱