گروه وکلای بین المللی دفاع یاران

مرکز مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی

داوری و میانجیگری

داوری و میانجیگری :

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت با بهره‌گیری از تخصص‌های ویژه در زمینه‌‌های حکمیت ، داوری و میانجیگری (عدالت ترمیمی ) گامی موثر در حل و فصل اختلافات برداشته است .

قبول داوری‌های بین‌المللی در امور بازرگانی و قراردادهای بین المللی توسط اساتید بین‌المللی ایرانی و غیر ایرانی، بصورت تخصصی در این مجموعه حقوقی امکان پذیر می‌باشد .

 

در این مجموعه حقوقی کمیسیون‌های تخصصی داوری و میانجیگری در کلیه زمینه‌های حقوقی ، کیفری ، بین‌المللی و … آماده ارائه مشاوره و خدمات می‌باشد .

 

پیشنهاد ما ارجاع امور به داوری در قراردادهای مشارکت در ساخت به جهت رفع مشکلات در طرح دعاوی در مراجع قضایی وجلوگیری از اطاله دادرسی و هزینه‌ای فراوان می‌باشد. با پیش‌بینی یا انتخاب داور در متن قراردادها ، می‌توان اختلافات را از طریق داور مرضی‌الطرفین و بدون نیاز به حضور در  محاکم دادگستری حل و فصل نمود .

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت با همکاری حقوقدانان خبره وکلای دادگستری، آماده ارائه خدمات حقوقی و تخصصی اعم از قبول داوری، قبول میانجیگری در پرونده‌های کیفری ، وکالت دعاوی ناشی از داوری قراردادهای مشارکت در ساخت مانند : اجرای رای داوری ، اعتراض به رای داوری و غیره می‌باشد .

 

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت دارای کارگروه ویژه و تخصصی در زمینه داوری و میانجیگری آماده ارائه برترین خدمات خود به مراجعین گرامی می‌باشد.

 

گروه وکلای دفاع یاران عدالت با داشتن تجارب و تخصص حقوقدانان، مشاوران و کارشناسان و داشتن سابقه‌ای درخشان در زمینه داوری آماده ارائه برترین خدمات تخصصی در زمینه داوری و رفع اختلافات می‌باشد .

 

از خدمات دیگر می‌توان به داوری در قراردادهای مشارکت در ساخت ، قبول وکالت دعاوی ناشی از داوری ، داوری قراردادهای مشارکت ، اعتراض به رای داوری و استفاده از کارشناسان رسمی دادگستری و … اشاره کرد.

 

با انتخاب داور مرضی‌الطرفین در اکثر قراردادها و اختلافات و پرونده‌های قضایی می‌توانید یک محکمه و دادگاه اختصاصی با طرف اختلاف داشته باشید و دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه‌های فراوان در دادگستری نخواهید داشت . توجه داشته باشید آرای داوری صادرمی‌تواند از طرف دادگاه لازم‌الاجرا تلقی گردد .

 

لازم به ذکر است که همواره تلاش بر این داریم تا با موضعی بی‌طرفانه داوری مراجعین و موکلین خود را برعهده بگیریم. زیرا رضایتمندی شما الویت همیشگی ما است .

 

جهت بهره‌مندی از این خدمات ویژه با ما در تماس باشید .

 

 

 

برچسب‌ها : اعتراض به رای داوری ، اجرای رای داوری ، داوری ، داوری و میانجیگری ، قبول داوری ، داوری مشارکت در ساخت ، قاضی تحکیم ، داور مرضی‌الطرفین ، حکمیت

 

لوگو-دفاع یاران

همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن:
۴۴۱۰۸۷۲۲-۰۲۱