گروه وکلای بین المللی دفاع یاران

مرکز مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی

بیمه

 

بیمه :

 

دوستان و همراهانی که نیازمند یک وکیل خبره یا حقوقدان متخصص در زمینه امور مربوط به بیمه‌ها می‌باشند و به دنبال یک تیم حرفه‌ای هستند تا از حقوق خود بهره‌مند شوند، می‌توانند با گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت در ارتباط باشند .

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت دارای کارگروه تخصصی متشکل از وکلا و حقوقدانان با تجربه و متبحر در زمینه انواع بیمه‌‌ها ، بیمه تصادفات ، بیمه تامین اجتماعی ، بیمه‌‌های خسارات ، و تعهدات شرکت‌های بیمه‌ای و … می‌باشد. برای دریافت خدمات ویژه گروه دفاع یاران با شماره‌های ما تماس حاصل فرمایید .

 

 خدمات ارائه شده توسط این مجموعه عبارت‌اند از :

خدمات رسانی حقوقی در تمامی زمینه‌های بیمه‌‌ای مختلف شامل : بیمه‌‌های عمر ، بیمه‌‌های کارگر-کارفرما ، بیمه مسئولیت حرفه‌ای پزشکان ، بیمه‌‌های مسئولیت‌ مدنی ناشی از قرارداد‌ها ، بیمه‌‌های محصولات کشاورزی ، بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری ، بیمه‌‌های حوادث انفرادی ، بیمه آتش سوزی (صنعتی و مسکونی) و بیمه‌‌های درمان.

 

 تمامی زمینه‌های فوق نیازمند اطلاعات و آگاهی تخصصی در زمینه بیمه‌‌ای می‌باشد .

 

مجموعه حقوقی دفاع یاران عدالت دارای حقوقدانان با تجربه در این زمینه‌ می‌باشد که می‌توانند خدمات خود را در قالب مشاوره حقوقی حضوری و نیز مشاوره غیر حضوری به تمامی هموطنان در خارج از کشور ، تهران و شهرستان‌ها ارائه ‌دهد .

 

برای دریافت اطلاعات بیش‌تر با ما در ارتباط باشید .

 

 

بیمه مسئولیت‌های مدنی ویژه پزشکان و مهندسان :

مشاوره حقوقی در زمینه‌های قراردادهای بیمه‌های مسئولیت و حدود تعهدات شرکت‌های بیمه از جمله خدمات حقوقی این گروه تخصصی می‌باشد. چرا که در بیشتر اوقات بعد از حوادث تهیه صورتجلسات تخصصی توسط کارشناسان مربوطه و تهیه گزارش و گواهی از پزشکی قانونی و سایر منضمات برای پرونده‌ها به موقع آماده نمی‌شود و این کوتاهی از تهیه تشکیل پرونده‌ها که باید به موقع و کامل انجام شود می‌تواند مسئولیت‌های شرکت‌های بیمه‌‌ای را کاهش دهد و یا به طور کامل از بین ببرد ، از طرف دیگر تعهدات شرکت‌های بیمه و نحوه نگارش قراردادهای بیمه‌‌های مسئولیت نیز یکی از مواردی است که نیازمند یک مشاوره حقوقی تخصصی است چرا که در بسیاری از موارد، بیمه‌گرهای محترم از جمله مهندسان پروژه‌های ساختمانی نتوانسته‌اند خسارات وارده به اشخاص و پروژه‌ها را از شرکت‌های بیمه‌‌ای دریافت نمایند ، به طور مثال تعهدات شرکت‌های بیمه در امور شرکت‌های مهندسی و پروژه‌های ساختمانی اگر شامل تعدد دیات نشود در برخی از خسارات بدنی شاید به مصدوم بیش از یک دیه تعلق بگیرد که شرکت بیمه فقط یک دیه را پرداخت می‌کند یا حوادث کارگاهی می‌تواند در خرید یکی از آپشن‌های بیمه‌ای در ساعات ادارای و غیر اداری برای پرسنل کارگاه شامل شود و یا در برخی از بیمه‌های ساختمان‌ها و شرکت‌ها پیمانکاران فرعی و برخی از مجریان تحت پوشش قرار نمی‌گیرند که این موارد مهم نیاز به تخصص حقوقی و بیمه‌ای دارد .

 

 

آیا می‌دانید منظور از بیمه‌‌های حقوقی چیست ؟

 

بیمه حقوقی ضمانتی است که در آن اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره‌مندی و همراهی وکلا و حقوقدانان با تجربه ، حل و فصل مشکلات و دعاوی بیمه خود را به متخصصین سپرده و با آرامش خاطر به فعالیت‌های خود می‌پردازند . گروه وکلای بین المللی دفاع یاران عدالت دارای حقوقدانان و وکلای با تجربه در زمینه امور مربوط به بیمه‌‌ها (تنظیم بیمه حقوقی فی ما بین ، تامین اجتماعی ، خسارات ، تصادفات و … ) می‌باشد که در این زمینه آماده ارائه برترین خدمات حقوقی خود به مراجعین و موکلین گرامی است .

 

 

مشاوره حقوقی، تنظیم قراردادها ، قبول وکالت در دعاوی بیمه‌‌ها و اخذ دیه تصادفات و … تمامی این خدمات توسط برترین کارشناسان به شما ارائه خواهد شد .

 

 

 

 

 

 

لوگو-دفاع یاران

همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن:
۴۴۱۰۸۷۲۲-۰۲۱