گروه وکلای بین المللی دفاع یاران

مرکز مشاوره حقوقی بصورت حضوری و تلفنی

امور ثبتی

امور ثبتی :

 

گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت دارای کارگروه و کمیسیون‌های تخصصی در زمینه امور ثبتی ، و نیز دارای وکیل متخصصی و مجرب در امور ثبتی ، دعاوی ثبت اسناد،  دعاوی ثبت املاک ، اعنراض به ثبت املاک ، اعتراض به تحدید حدود ، اعتراض به حقوق ارتفاقی ، اعتراض به رای هیات حل اختلاف قانون ، تعیین تکلیف وضعیت اراضی ساختمان‌های فاقد سند رسمی ، ثبت ملک در دفتر املاک ، دعاوی مربوط به اجرای سند رسمی لازم‌الاجرا ،  امور مربوط به ثبت شرکت‌ها ، ثبت و تاسیس انواع شرکت‌ها ( سهامی خاص، سهامی عام ، و …) ثبت شرکت در اروپا ، ثبت اختراع  ، ثبت احوال و …  می‌باشد.

 

تمامی امور ثبتی و انجام امور اداری مانند موارد زیر توسط کارشناسان ثبتی و وکلای این مجموعه حقوقی قابل انجام و پذیرش می‌باشند :

 

  • پیگیری‌های ثبتی در واحد دفاتر بازداشتی ادارات ثبت اسناد.
  • انجام امور اجرائیات ثبت در وصول مطالبات قانونی از جمله چک و مهریه.
  • قبول وکالت کاری به جهت تسریع در انجام امور ثبتی از جمله واحد‌های کاداستر ، واحد اوراق بهادر ، واحد بازرسان ثبت و واحد نقشه برداران ثبت اسناد کل کشور.
  • همچنین بسیاری از امور ثبتی در شهرستان‌ها نیز از طریق معاون ثبت شهرستان‌ها و مدیران کل امور ثبت قابل پیگیری‌های قانونی و اجرائی می‌باشد.

 

 با قبول وکالت کاری در امور ثبتی در تهران و شهرستان‌‌ها از سراسر کشور ، می‌توانید پیگیری‌های موارد ثبتی فوق را به کارگزاران و وکلای این مجموعه واگذار نمایید تا در کمترین زمان ممکن به نتایج قانونی خود دست پیدا کنید.

 

در واحدهای اجرائیات اداره ثبت انجام امور زیر توسط وکلای خبره گروه دفاع یاران عدالت به صورت ویژه انجام می‌پذیرد :

 

پس از ارسال ابلاغیه‌های لازم از طرف اجرائیات اداره ثبت و عدم تامین مبالغ توسط بدهکار، می‌توان از طریق اجرائیات ثبت نسبت به توقیف اموال منقول و غیرمنقول و همچنین ممنوع‌الخروج کردن قانونی وی اقدام نمود.

 

لازم به ذکر می‌باشد که برای وصول مهریه و یا وجه چک‌های برگشتی نیز می‌توان از همین طریق اقدام کرد.

 

امور ثبتی

 

ثبت شرکت‌های سهامی عام و سهامی خاص و همچنین شرکت‌ با مسئولیت محدود و تغییرات در اساسنامه‌های شرکت‌ها و نیز تنظیم صورتجلسات عادی و فوق‌العاده هیئت مدیره شرکت‌ها و انجام امور بازرسی و قبول سمت بازرسی از جمله خدمات ویژه در گروه وکلای بین‌المللی دفاع یاران عدالت می‌باشد .

 

اخذ مجوز و ثبت انواع تعاونی ها در سراسر کشور را به وکلای باتجربه در گروه وکلای بین المللی دفاع یاران عدالت بسپارید .

 

در موقع لزوم از کارشناسان ادارات ثبت و همچنین از سایر کارشناسان با تجربه و خبره و همچنین کارشناسان رسمی دادگستری به جهت بالا بردن کیفیت کاری در تمامی امور ثبتی استفاده خواهد شد.

 

رفع اختلافات ثبتی در ادارات ثبت نیز قابل رسیدگی و حل و فصل و محاسبه می‌باشد، این در حالی است که بسیاری از موارد بدلیل نداشتن اگاهی‌های لازم در این امور اختلافات به دادگاه‌ها سپرده می‌شود و زمان‌های بسیار طولانی صرف رسیدگی به اختلافات ثبتی می‌گردد.

 

 

با آگاهی از قوانین و آیین‌نامه‌های ادارات ثبت اسناد ، تمامی امور را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید .

 

 

گروه وکلای بین‌‌المللی دفاع عدالت دارای برترین افراد متخصصی و مجرب در زمینه‌ی امور ثبتی، آمادگی کامل خود را در ارئه برترین خدمات به موکلین محترم اعلام می دارد .

 

 

برچسب ها : ثبت احوال ، ثبت اختراع ، امور ثبتی ، ثبت املاک ، ثبت شرکت ، دعاوی مربوط به اجرای سند رسمی ، دعاوی ثبتی ، سهامی عام ، سهامی خاص ، ثبت اختراع ، تغییرات در اساسنامه شرکت ، انحلال شرکت ، تنظیم صورتجلسه شرکتها ، ورشکستگی

 

 

 

لوگو-دفاع یاران

همین حالا با ما تماس بگیرید.

تلفن:
۴۴۱۰۸۷۲۲-۰۲۱